Все, что связано с форексом

Кто сейчас на форуме

Сейчас посетителей на форуме: 1, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 1

Нет


[ Посмотреть весь список ]


Больше всего посетителей (24) здесь было Пт Авг 26, 2016 12:11 pm

Статистика

Наши пользователи оставили сообщений: 2471 в 1140 сюжете(ах)

Всего зарегистрированных пользователей: 36

Последний зарегистрированный пользователь: dedjon2003

Проверка сайта Яндекс цитирования
Besucherzahler Marry a Russian Woman
счетчик посещений

  НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

  Поделиться

  Admin
  Admin

  Сообщения : 2273
  Дата регистрации : 2011-03-09
  Откуда : МИР

  НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

  Сообщение автор Admin в Пт Ноя 06, 2015 11:31 am

  Відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» державне регулювання ринку цінних паперів здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку утворена Указом Президента України №1063/2011 від 23.11.2011р. з метою комплексного правового регулювання відносин, що виникають на ринку цінних паперів, забезпечення захисту інтересів громадян України та держави, запобігання зловживанням та порушенням у цій сфері.

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку є державним колегіальним органом, підпорядкованим Президенту України, підзвітним Верховній Раді України. До системи органу входять Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, її центральний апарат і територіальні органи.

  У своїй діяльності Комісія керується Конституцією та законами України, постановами Верховної Ради, указами і розпорядженнями Президента України, актами Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України, а також Положенням про Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку.
  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку утворюється у складі Голови Комісії та шести членів Комісії. Голова Комісії та її члени призначаються на посади та звільняються з посад згідно до указів Президента України.

  Основною формою роботи Комісії є засідання, які проводяться за рішенням Голови Комісії у разі необхідності, але не рідше одного разу на місяць.

  Положення про Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку затверджується Президентом України. Територіальні органи Комісії діють на основі положення, що затверджується Комісією, і координують свою діяльність із місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку розробляє і затверджує акти законодавства, обов'язкові для виконання центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, учасниками ринку цінних паперів, їх об'єднаннями та контролює їх виконання з питань, що належать до її компетенції.


  Уповноваженими особами Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку є:

  • Голова та члени Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;
  начальники відповідних територіальних органів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;
  • працівники центрального апарату - за письмовим дорученням Голови або членів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;
  • працівники відповідних територіальних органів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку - за письмовим дорученням начальника відповідного територіального органу Комісії.
  http://www.nssmc.gov.ua/about/description

  Admin
  Admin

  Сообщения : 2273
  Дата регистрации : 2011-03-09
  Откуда : МИР

  Re: НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

  Сообщение автор Admin в Пт Ноя 06, 2015 11:31 am

  Місією Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, як державного колегіального органу, є забезпечення реалізації єдиної державної політики щодо цінних паперів і функціонування фондового ринку в Україні, а також здійснення правового регулювання відносин, що виникають на ринку цінних паперів, захист інтересів громадян України та держави, запобігання зловживанням та порушенням на фондовому ринку, координація діяльності міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади у цій сфері.

  Відповідно до покладеної місії, діяльність Комісії спрямована на всебічне сприяння розвитку українського ринку цінних паперів як одного з найважливіших сегментів вітчизняної економіки.

  Основними завданнями Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку є:
  1. Формування та забезпечення реалізації єдиної державної політики щодо розвитку та функціонування ринку цінних паперів та їх похідних в Україні, сприяння адаптації національного ринку цінних паперів до міжнародних стандартів.
  2. Координація діяльності державних органів з питань функціонування в Україні ринку цінних паперів та їх похідних.
  3. Здійснення національного регулювання та контролю за випуском і обігом цінних паперів та їх похідних на території України, а також у сфері спільного інвестування.
  4. Захист прав інвесторів шляхом застосування заходів з запобігання і припинення порушень законодавства на ринку цінних паперів, застосування санкцій за порушення законодавства у межах своїх повноважень.
  5. Сприяння розвитку ринку цінних паперів.
  6. Узагальнення практики застосування законодавства України з питань випуску та обігу цінних паперів в Україні, розробка пропозицій щодо їх вдосконалення.

  Admin
  Admin

  Сообщения : 2273
  Дата регистрации : 2011-03-09
  Откуда : МИР

  Re: НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

  Сообщение автор Admin в Пт Ноя 06, 2015 11:32 am

  9 – 14 листопада 2015 року представники НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) відвідають місто Франкфурт (Федеративна Республіка Німеччина) з навчальним візитом щодо вивчення та запозичення досвіду функціонування фінансової системи Німеччини.

  Планується, що під час навчально-інформаційної поїздки спеціалісти Комісії ознайомляться з особливостями здійснення державного регулювання фінансових ринків Німеччини, а також розглянуть питання щодо німецького макропруденційного нагляду, організації нагляду кредитної системи, європейської системи фінансового нагляду тощо.

  Також представники НКЦПФР матимуть можливість поспілкуватись з фахівцями Німецького федерального банку,Федерального управління фінансового нагляду Німеччини, Міністерства фінансів Гессену та Європейського Центрального Банку.

  Admin
  Admin

  Сообщения : 2273
  Дата регистрации : 2011-03-09
  Откуда : МИР

  Re: НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

  Сообщение автор Admin в Пн Мар 07, 2016 12:10 pm

  25 березня 2016 року Юрій Буца, Член НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку), та Максим Лібанов, директор Департаменту стратегії розвитку фондового ринку Комісії, візьмуть участь у круглому столі на тему: «Корпоративна реформа: перші кроки та майбутні виклики». Захід відбудеться в місті Харкові.

  Організатори – Громадська спілка «Українське об’єднання ринків капіталу» та Східне територіальне управління НКЦПФР.

  Метаю круглого столу є посилення діалогу і обміну думками між учасниками фондового ринку, громадськими об’єднаннями, владою і експертами у сфері ринків капіталу, а також проведення дискусії на теми:
  - зміни у корпоративному законодавстві з 1 травня 2016 року: шляхи вирішення проблем акціонерних товариств;
  - імплементація законодавства Європейського Союзу в сфері корпоративного управління: чого чекати у майбутньому;
  - поточні проблеми публічних акціонерних товариств (висока вартість публічності, перехід на МСФЗ, розкриття інформації, корпоративні секретарі, незалежні директори).

  Admin
  Admin

  Сообщения : 2273
  Дата регистрации : 2011-03-09
  Откуда : МИР

  Re: НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

  Сообщение автор Admin в Чт Дек 29, 2016 11:25 pm

  ГОЛОВНІ ЗДОБУТКИ 2016 РОКУ:  - Набрання чинності з 1 травня 2016 року норм закону щодо захисту прав інвесторів, прийнятого минулого року, – розпочато вирішення проблеми псевдо-публічності акціонерних товариств, прогрес України в рейтингу DoingBusiness

  - Прийнято закон щодо заходів державного нагляду у сфері господарської діяльності – з 2017 року знімається мораторій на перевірки професійних учасників

  - Розпочато проект реформування депозитарної системи за технічної підтримки ЄБРР та Oliver Wyman

  - В грудні в Україні вперше проведена регіональна конференція IOSCOдля країн СНД та азійського регіону – поглиблення співпраці України з IOSCO

  - Питання розвитку ринку капіталу стало частиною Меморандуму між урядом України і МВФ – дасть поштовх змінам національного законодавства у відповідності до міжнародних стандартів, в тому числі принципів IOSCO

  - Запровадження механізму переведення зобов’язань в акції товариства – допоможе вирішити питання боргового тягаря товариств, компромісний варіант реструктуризації боргу

  - Удосконалення пруденційного нагляду професійних учасників – запроваджений системний моніторинг ризиків профучасників

  - Удосконалення порядку набуття особою істотної участі у професійному учаснику - підвищення прозорості структури власності професійних учасників

  - Запровадження резервного копіювання інформації щодо стану рахунків у цінних паперах депонентів в Центральному депозитарії – підвищення захисту прав інвесторів у цінні папери, мінімізація ризиків втрати інформації

  - Уніфікація процедур емісії різних видів цінних паперів – запровадження єдиних і зрозумілих правил

  - Запровадження системи електронного документообігу в НКЦПФР – підвищення ефективності внутрішніх процесів Комісії

  - Перехід НКЦПФР на закупівлі через Систему публічних електронних закупівель ProZorro – прозорість розпорядження фінансовими ресурсами

  Нагадаємо, на розгляді Верховної Ради знаходяться такі законопроекти, що стосуються ринку капіталу:  1. Законопроект щодо регульованих ринків та деривативів» №3498,3499,3500 (прийнято ВРУ за основу 31.03.2016)

  2. Законопроект щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах» (squeeze-out та sell-out) № 2302а-д (подано до ВРУ 28.04.2016, рекомендовано профільним комітетом ВРУ ухвалити в першому читанні за основу 20.04.2016)

  3. Законопроект щодо корпоративних договорів» № 4470 (подано до ВРУ 19.04.2016, рекомендовано профільним комітетом ВРУ ухвалити в першому читанні за основу 19.04.2016)

  4. Законопроект щодо врегулювання питання участі акціонерів в управлінні акціонерним товариством» («сплячі акціонери») №5043 (подано до ВРУ 26.08.2016)

  5. Законопроект щодо окремих видів облігацій» №5068 (подано до ВРУ 05.09.2016, рекомендовано профільним комітетом ВРУ ухвалити в першому читанні за основу 16.12.2016)

  6. Законопроект щодо розкриття інформації на фондовому ринку та вдосконалення порядку емісії цінних паперів та розширення можливостей для залучення капіталу №5592 (подано до ВРУ 23.12.2016)  За 2016 рік парламент не прийняв жодного законопроекту для ринку капіталу.

  Спонсируемый контент

  Re: НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

  Сообщение автор Спонсируемый контент


   Текущее время Пн Фев 20, 2017 2:53 am